Tibivill Kft. ~ Az áram az erősségünk!

Villanyszerelés Budapesten és Pest megyében

ELMŰ-ÉMÁSZ, E.ON, DÉMÁSZ által

REGISZTRÁLT VILLANYSZERELŐ

MÉRŐHELYEK KIALAKÍTÁSA

TELJESÍTMÉNY BŐVÍTÉS

Tibivill Kft. ~ Az áram az erősségünk! - Villanyszerelés Budapesten és Pest megyében

Karrier

Cégünk azonnali kezdéssel, hosszú távra, teljes munkaidőre keres tapasztalt, önálló, kreatív villanyszerelő kollégát.

Feladatok:

lakossági viszonylatban általános épület-villanyszerelés:

– vésés
– védőcsövezés
– vezetékezés
– kötődobozok elkészítése
– áramkörök kialakítása
– elosztótáblák bekötése
– FI relé beszerelése / ellenőrzése

– ELMŰ-ÉMÁSZ területen fogyasztásmérőhelyek kialakítása
– méretlen és mért fővezetékek cseréje
– társasházi felszálló elosztóhálózatra kapcsolás
– fogyasztásmérőhelyek szabványosítása
– esetenként anyagbeszerzés

Elvárások:

– budapesti lakóhely
– 30-50 év közötti életkor
– erősáramú (épület-)villanyszerelő szakmunkás vagy OKJ végzettség
– minimum 5 év szakmai tapasztalat
– B kategóriás vezetői engedély
– józan életmód
– kreativitás, problémamegoldó készség (!!!)
– önálló munkavégzésre hajlandóság (!!!)
– esetenként feszültség alatti (FAM) munkavégzésre hajlandóság
– általános kéziszerszámok megléte

Fizetés:
versenyképes bér! (cég iránti lojalitással emelkedhet!)

Munkavégzés helye: Budapest

4.80 avg. rating (95% score) - 5 votes

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
PUSH ---->